Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pogrzebieniu

Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Pogrzebieniu::,,Tutaj przyjazny początek, drogi Twojego sukcesu…’’

Aktualności

18 czerwca 2019 22:30 | Aktualności

OSTATNI APEL SZKOLNY

Dziś w naszej szkole odbył się ostatni apel przed wakacjami. Na początku pani Dyrektor przypomiała wszystkim uczniom o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wakacyjnych wyjazdów i zabaw. Potem była okazja do wręczenia dyplomów, podziękowań i upominków. Za zbiórkę nakrętek nagrody otrzymali: Kacper Pytlik, Filip Adamicki i Sebastian Krzemień. Największą ilość baterii przynieśli: Filip Adamicki, Dominik Paszenda i Kacper Pytlik. Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej zbiórce baterii i zajęliśmy w tym roku 15 miejsce w kraju!

Następnie podziękowania otrzymali członkowie Samorządu Uczniowskiego i osoby zaangażowane w pracę w sklepiku szkolnym. Pani Joanna Szamara wręczyła nagrody i dyplomy wyróżnionym w Ogólnopolskim Konkursie Kangur Matematyczny: Klaudii Kozielskiej i Pawłowi Gruszczykowi. Najwięcej książek ze szkolnej biblioteki wypożyczyły w tym roku szkolnym: Anna Kramorz, Hanna Knura, Emilia Gatzka i Emilia Mikołajec.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Przeczytano: 511 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

silesia