Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Pogrzebieniu::,,Tutaj przyjazny początek, drogi Twojego sukcesu…’’

Aktualności

19 marca 2020 11:20 | Aktualności

Starostwo Powiatowe w Raciborzu informuje

 Komunikat Starostwa Powiatowego w Raciborzu

Starostwo Powiatowe zwraca się z prośbą aby osoby, które obserwują u siebie gorączkę, kaszel, duszności, bóle mięśni, zmęczenie, szczególnie po kontakcie z osobami powracającymi z zagranicy, lub podejrzewają, iż miały bezpośredni kontakt z osobą zarażoną wirusem SARS-Cov-2 zgłaszały się do Szpitala w Raciborzu, do namiotów ustawionych na parkingu przed wejściem do Pogotowia Ratunkowego i Izby Przyjęć.

W namiotach tych począwszy od najbliższej środy tj. dnia 19 marca od godz. 7:00 przeprowadzany będzie triaż – procedura medyczna stosowana w medycynie ratunkowej, umożliwiająca służbom medycznym podział diagnozowanych osób w zależności od stopnia zachorowania oraz rokowania. Procedura prowadzona będzie w godz. 7:00 do 19:00.

W dniu dzisiejszym i wczesnych godzinach rannych dnia jutrzejszego osoby, o których mowa powyżej, powinne kontaktować się telefonicznie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Raciborzu, tel. 604 106 359.

Starostwo Powiatowe w Raciborzu

Przeczytano: 219 razy. Wydrukuj|Do góry

silesia